Prima pagină | Pregătiri | Date tehnice | Înscrieri | Cazare | Regulament | Imagini&Video | Clasament&Podium | Mass-media | Parteneri&Sponsori | Organizare



2 B E
ediţia I, Slatina-Timiş (jud. CS), 19-20 septembrie 2015

Înscriere on-line / la faţa locului

Înscrierile on-line s-au închis miercuri 16.09.2015 ora 24.00.
Cei care nu au achitat taxa până la această dată o pot face odată cu ridicarea pachetului de start.
Înscrierile off-line/la faţa locului vor avea loc astfel:
-pentru proba 2BE doar vineri 18.09.2015 orele 18-22
-pentru proba BE vineri orele 18-22 sau sâmbătă 19.09.2015 orele 07-09,
la Casa ADAM (tabăra de bază).

Înscriere VOLUNTARI

Pentru inscriere ca voluntar daţi click aici.

Taxa de participare

Taxa de participare este de:
  • 150 lei pentru participarea la concursul 2BE
  • 75 lei pentru participarea la concursul BE
    si se poate achita la BANCA TRANSILVANIA in contul:

    Denumire: ASOCIATIA CLUB SPORTIV TIBISCUS
    CIF: 17810249
    Banca: Banca Transilvania, Agenţia Complex Studenţesc, Timişoara
    Cont LEI: RO 47 BTRL 0360 1205 D027 30XX

    mentionand la rubrica OBSERVATII mesajul "taxa inscriere" si numele Dumneavoastra.
    NOTA: Intrucat banca percepe comision de depunere in cont, puteti depune/transfera banii pentru mai multi participanti, mentionand la rubrica OBSERVATII numele acestora.


  • Lista concurenţilor înscrişi (actualizat: 19.09.2015)

    Nr.crt. Numele şi prenumele Localitatea Echipa/Club sportiv
    2 B E - OPEN Masculin
    1. Campian Horatiu-Alin Tartasesti Spokes
    2. Uricariu Ştefan Cluj-Napoca Bikeaholics
    3. Matei Dan Câmpina
    4. Vişoiu Ionuţ Răzvan Bucureşti
    5. Roşu Daniel Bratislava
    6. Simion Sabin Iaşi Rom Jamaica Team
    7. Cătană Cristian Bucureşti BikeXpert Racing Team
    8. Lupsa Danut Marius Timisoara
    9. Simu Sorin Ghiroda San Marco
    10. Barza Laurentiu Braşov
    11. Craznic Andrei Fagaras
    12. Stetca Ioan Brebeni Spokes
    13. Pintican Ovidiu Timişoara
    14. Stanciu Iustin Brasov
    15. Baba Mircea Chisineu-Cris
    16. Butnariu Vlad Cristian
    17. Mircioi Cristian Galati MausBike Racing Team
    18. Ionascu Marius Galati C.S.Tibiscus-MausBike
    19. Cioica Ioan Stefan Alba Iulia Bicheru Cycling
    20. Rusu Andrei Alba Iulia Bicheru Cycling
    21. Bontas Radu Focşani Explorer Bike Team
    22. Arsene Răzvan Lugoj Concordia Lugoj
    23. Ţâru Călin Lugoj Concordia Lugoj
    24. Kelemen Arpad Siculeni NoMad Merida CST
    25. Crista Daniel Drobeta Tr. Severin BikeXpert Racing Team
    26. Beleanu Ady Cluj-Napoca
    27. Ciulă Alin Timişoara
    28. Constantinescu Cristian Bucureşti
    29. Pop Sergiu Cluj-Napoca
    30. Micu Florin Bucureşti
    31. Costea Dragos Medias
    32. Haidu Olimpiu Medias
    33. Ianu Marius Octavian Timisoara
    34. Colibasanu Horia Timisoara
    35. Florea Daniel Bucuresti
    36. Clinciu Lucian Zarnesti
    2 B E - OPEN Feminin
    1. Hilbert Suzanne Brasov
    2. Fodor Emese Odorheiu Secuiesc NoMad Merida CST
    3. Fodor Corina Maria Medias
    Nr.crt. Numele şi prenumele Localitatea Echipa/Club sportiv
    B E - OPEN Masculin
    1. Ionescu Bogdan Caransebeş
    2. Racu Calin Caransebeş
    3. Stefanescu Cristian Timisoara
    4. Cristian David Timişoara
    5. Turturica Mihai Timisoara
    6. Streanga Anghel Timisoara
    7. Cristescu Petru-Stefan Domasnea
    8. Barbu Claudiu Iulian Caransebes
    9. Opruta Lucian Deva
    10. Lixandru Mihai Timisoara
    11. Botos Florin Timisoara
    12. Vaduvoiu Florin-Stelian Teregova
    13. Zaharie Venus-Dan Timisoara
    14. Zaharie Tudor Stefan Timisoara
    B E - OPEN Feminin
    1. Zvâncă Raluca Timişoara
    2. Paval Valentina Timişoara
    3. Csakany Orsolya Timişoara
    4. Cioica Emilia-Iulia Aiud